Napíšu pro vás profesionální texty, které splní vaše očekávání a hlavně osloví vaši cílovou skupinu.

Copywriting

Dám o vás zkrátka vědět světu. Srozumitelně, kultivovaně i neotřele. Můžu pro vás vytvořit špičkové texty rozličných žánrů, témat i stylů, které vám budou ku prospěchu v mnoha ohledech. Třeba vám přitáhnou nové zákazníky a zvýší návštěvnost webu. Nebo zajistí, že budete v očích veřejnosti působit profesionálně a zároveň sympaticky. Anebo to všechno dohromady.


S čím vám mohu jako copywriter pomoci?

Otextuji vám osobní či firemní web
Chytlavými texty naplním každé zákoutí vašeho webu – od homepage přes přehled služeb a sekci O nás až po zdánlivě nezáživnou stránku s kontaktními informacemi.

Naplním váš e-shop kvalitním obsahem
Vytvořím pro vás atraktivní produktové texty, zajímavé popisky kategorií i efektivní SEO texty o značkách či výrobcích. A neopomenu ani drobnosti, jako jsou třeba texty na tlačítkách, e-maily s potvrzením objednávky či takzvané metatexty, které sice uživatel nevidí, ale vyhledávače na ně nedají dopustit.

Napíšu články pro váš blog či magazín
Téma, které mi zadáte, převedu do formy čtivého článku, popř. nějaké zajímavé téma sám navrhnu.

Vytvořím vám chytlavé reklamní texty
 Vymyslím neotřelý slogan, název nového výrobku i texty pro PPC reklamu, bannery, newslettery či tištěné letáky, plakáty a billboardy.

Uvedený výčet copywriterských služeb není konečný. Rád vám napíšu i tiskovou zprávu, PR článek nebo třeba příspěvek na Facebook. Napište, co potřebujete, a já vám dám vědět, jestli si na to troufnu. A pokud už nějaké texty máte, ale něco vám říká, že to není to pravé ořechové, mohu vám pomoci i jako copyeditor. Vaše starší texty učešu, nalíčím a obléknu do nových šatů. Zkrátka se postarám o to, aby byly hezčí, srozumitelnější, jazykově správné (své texty podrobím i nezbytné korektuře) a marketingově účinné.

Potřebujete-li tedy cokoliv napsat či přepsat, dejte mi vědět. Na podrobnostech už se domluvíme individuálně.


Kolik to bude stát?

Cenu za copywriting určuji u každého projektu individuálně. Jde totiž o tvůrčí práci, která je pro mě pokaždé jinak náročná. V určitých tématech se cítím jako ryba ve vodě, k jiným si musím nastudovat spoustu podrobností. Konkrétní cenu vám tedy nabídnu až ve chvíli, kdy mi nastíníte, co bych pro vás měl psát. Poté se domluvíme na mé hodinové sazbě, popř. ceně za celý projekt či za jednu napsanou normostranu (1800 znaků včetně mezer) – opět podle povahy dané zakázky.


Nezávazná poptávka nic nestojí. → Napište mi svou představu!