Než se mnou začnete spolupracovat, měli byste o mně něco vědět…

O mně… chtěl bych totiž, abyste měli jasno v tom, co ode mě můžete čekat, co umím a co z toho můžete vytěžit vy. Mám jednu odvážnou teorii: myslím si, že vám můžu pomoci s tvorbou kvalitních textů, které rozšíří vaše myšlenky do světa a pomohou prodat váš produkt, službu či nápad. Nejdřív si ale prosím přečtěte následující informace o mé osobě. Pak si všechno promyslete, a pokud dáte mé teorii za pravdu, dejte mi vědět.


 • Vystudoval jsem češtinu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Svou mateřštinu jsem také chvíli učil středoškoláky a do hloubky se jí věnuji dodnes. A když si s něčím nejsem jistý, vím, kam jít pro radu.
  Můžu vám pomoci vytvořit profesionální texty, které budou stylisticky na výši a gramaticky i pravopisně bezchybné.

 • Nejsem ale jen češtinář. Taky jsem vystudoval obchodní akademii, pracoval v e-shopu a ve volných chvílích se vzdělávám v oblasti marketingu. Naučil jsem se (a stále se učím) copywriterskému řemeslu a své schopnosti a vědomosti neustále prohlubuji. Snažím se psát prodejní texty, které opravdu prodávají, a věřím, že se mi to docela daří.
  S mými texty můžete lépe oslovit své zákazníky a efektivněji prodávat své služby či produkty. Využitím osvědčených postupů (anebo novátorských metod – podle situace) vám totiž napíšu reklamní text, který čtenáře zaujme, vyvolá v něm patřičné emoce a vyzve ho k nějaké akci (třeba ke koupi vašeho výrobku).

 • Rád si hraji s jazykem, jsem kreativní a dokážu ocenit kouzlo dvojsmyslu i smysl nesmyslu. Slovní hříčky nacházím na každém rohu, ve volných chvílích píšu písničky a jazyk je mi dnes a denně nejúžasnějším zábavním parkem.
  Texty, které pro vás stvořím, budou mít jiskru a nevšední náboj.

 • Dobře se orientuji v online prostředí, znám základy SEO (optimalizace pro vyhledávače) a vím, že lidé přistupují k internetovému obsahu trošku jinak než k tištěným médiím. Taky se orientuji v HTML a mám zkušenosti s prací v mnoha systémech pro správu obsahu (WordPress, Shoptet, Joomla, ShopCentrik, PHP Nuke).
   Při psaní textů na váš web vezmu v potaz i své znalosti specifik internetového světa.

 • Během své praxe jsem si vyzkoušel psaní o sportu, technice i vaření. Psal jsem reportáže, písně, reklamní texty i odborné studie. Svými texty jsem pomáhal prodávat chytré telefony, holicí strojky i dalekohledy. Mám zkrátka široký úhel záběru.
  Ať už je předmětem vaší činnosti cokoliv, dokážu se do vašeho tématu ponořit a vykouzlit vám skutečně kvalitní text.

 • Při svém copywriterském a korektorském snažení se snažím vidět každý problém v celé jeho šíři. Proto pracuji s analýzou klíčových slov, zjišťuji, jak to dělá konkurence či co by ocenili samotní zákazníci. Taky průběžně nahlížím do spousty slovníků, studuji odborné texty o daném tématu nebo třeba psychologická pojednání o chování zákazníků. Když je třeba, udělám si i vlastní průzkum veřejného mínění. Nic si zkrátka „necucám z prstu“.
  Nadechnu se, celý se ponořím do vašeho tématu a věnuji mu nejvyšší péči.

Myslíte, že vám mám co nabídnout? → Hned se mi ozvěte a jde se na věc!