Povážlivě rychle se blíží doba, kdy se pro své okolí stanu nesmírně otravným. Od 25. října budu totiž 30 dní škemrat, abyste si v předprodeji koupili moji chystanou knížku – jedině s vaším přispěním publikace Podzemí slov aneb Výpravy pod povrch češtiny skutečně vyjde. Zatím se ale v této věci ještě nic podstatného neděje, a tak mi alespoň dovolte, abych vám s radostí představil, jak bude připravovaná knížka vypadat.

Obálka knížky už je totiž na světě a podle mě vypadá skvěle. Její autorkou je Monika Pavlovičová.

Na práci výtvarnice Moniky Pavlovičové jste mohli narazit na mnoha místech. Jestli jste třeba někdy četli některý z článků lektora osobní produktivity a time managementu Daniela Gamrota, ty trefné ilustrace v nich má na svědomí právě Monika. S jejími výtvarnými počiny jste se taky mohli setkat v Museu Kampa, pro které vytvořila grafiku ke 100. narozeninám Medy Mládkové. A kromě toho se její působivé obrázky objevily i na facebooku společnosti Fruitisimo, v knížce Martiny Heš Tvůrčí restart nebo třeba v kuchařce Tak akorát.

Tvorbu Moniky Pavlovičové si můžete prohlédnout na jejím webu momo-animate.cz. Nebo už brzy na stránkách knížky Podzemí slov (kromě obálky bude mít na svědomí i ilustrace).

Podzemí slov aneb Výpravy pod povrch češtiny
Takhle nějak bude vypadat knížka Podzemí slov aneb Výpravy pod povrch češtiny
Zaujal vás můj článek? Obohaťte jím svoje internety!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *