Prostuduji si vaše texty, zjistím, v čem máte rezervy, a připravím pro vás osobní jazykové školení.

Kurzy češtinyDobré texty si totiž můžete vytvořit úplně sami. Chce to jen trochu úsilí, špetku trpělivosti a samozřejmě i nějaké ty znalosti. Napište mi a já vám rád předám ty své.

Školení je vhodné pro každého, kdo by rád zdokonalil svůj psaný projev. Pořádám jej zejména pro firemní kolektivy, můžu ho však bez problému přizpůsobit i jiným skupinám či jednotlivcům.


Jak to bude probíhat?

  • Pošlete mi texty, které jste sami napsali, a já si je důkladně prostuduji.
  • Udělám si obrázek o vašem psaní. Zjistím, v čem často chybujete a co by se dalo zlepšit.
    (Nebojte se. I když jsem vystudovaný učitel češtiny, vaše texty nehodlám nijak hodnotit. A už vůbec vás nehodlám jakkoliv kárat za vaše chyby. Jen se pokusím přispět k tomu, abyste je už příště neudělali.)
  • Na základě získaných informací pro vás uspořádám individuální kurz češtiny, jehož cílem bude vyladit váš písemný projev k dokonalosti. Pravopisné či gramatické záludnosti vám v rámci tohoto školení vysvětlím na konkrétních textových příkladech z vaší praxe.
  • V rámci kurzu si také posvítíme na vybrané češtinářské chytáky, s nimiž si láme hlavu většina populace. A budete-li mít zájem, zabrousíme i do základů copywritingu.
  • Vše podstatné, co na školení zazní, ještě zpracuji do přehledné elektronické příručky. Tu ode mě dostanete na závěr kurzu jako dárek.

Program školení si můžeme zpestřit i dalšími tématy či aktivitami. Vše záleží na naší vzájemné domluvě.


Kolik to bude stát?

Cena kurzu začíná na 5000 Kč. Konečná částka však závisí na mnoha faktorech – na délce školení, na počtu jeho účastníků, na množství textů, z nichž mám vycházet při přípravě atd. Vždy jde zkrátka o zcela individuální kurz, který tvořím každému klientovi takříkajíc na tělo. Napište mi tedy svou představu a domluvíme se osobně.


Chcete se zdokonalit v češtině? → Ozvěte se mi a já připravím školení jen a jen pro vás